Ви тут:
Суспільство 

В Україні святкують День художника: привітання та листівки

В Україні святкують День художника

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Цього року свято припадає на 10 жовтня.

Свято було встановлено указом президента Леоніда Кучми № 1132/98 від 9 жовтня 1998 року, згідно з яким випадає на кожну другу неділю жовтня.

День художника відзначають не лише професіонали живопису та його любителі, але й усі любителі прекрасного. Пропонуємо добірку привітань та листівок зі святом.

****

Вітаю з Днем художника. Від щирого серця я бажаю великих шедеврів у творчості, натхнення і наснаги, цікавих ідей і успішної передачі свого сприйняття світу в своїх роботах, міцного здоров’я, великого щастя і вірного кохання.

****

З Днем художника всіх привітаємо,

За талант віддамо данину

І натхнення в житті побажаємо

За уміння ввести в давнину,

За уміння цінити прекрасне,

За спроможність побачити світ

І за те, що ніколи не згасне

Промінь хисту. Ми шлемо свій привіт

****

Вітаю з Днем художника України. Бажаю черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів, бажаю в кожному куточку країни знаходити те саме джерело енергії, захоплення і гармонії. Пиши “живі” картини, які потрясуть весь світ, передавай яскравими фарбами свою доброту і посмішку кожному цінителю мистецтва. Творчих успіхів і щасливих днів.

****

Дорогий майстер пензля, сьогодні не просто чудовий недільний день, а ще й твоє свято. Чудові твори ти даруєш світу, в них і новаторські ідеї, і любов до рідної природи України. Завдяки тобі зустрічі з прекрасним можливі для всіх. Дякую за це. З днем художника!

****

Бажаю написати свою картину життя такою, якою уявити її душа бажає. Нехай яскравими фарбами гратиме вона, а небо буде ясним, блакитним і чистим. Бажаю завжди щастя відчувати і бачити посмішку на обличчях рідних. З днем художника України!

Фото: ілюстративні

 

Система Orphus