Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створили проєкт з медіграмотності “Фільтр”: корисні матеріали з медіаосвіти

В Україні створили проєкт з медіграмотності “Фільтр”

Міністерство культури та інформаційної політики презентувало національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр”, який має посприяти тому, щоб тема медіаграмотності стала центральною як для органів державної влади, так і для медіа.

“Фільтр” – національний проєкт з медіаграмотності, заснований Міністерством культури та  інформаційної політики України у 2021 році.  Ключова місія проєкту – об’єднати зусилля  держави, громадських організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня  медіаграмотності та критичного мислення українців, повідомили у Полтавській ОДА.

“Фільтр” має власну онлайн-платформу на якій зібрані кращі навчальні  проєкти державних органів влади, громадських організацій, міжнародних партнерів у сфері медіаграмотності.

Читайте також: Медіаосвіта та безпечне медіасередовище: в Україні презентували стратегію з медіаграмотності на 2021-2022 роки

На сайті у вільному доступі матеріали для учнів та вчителів, студентів та викладачів, а також для всіх, хто прагне зробити критичне мислення своєю щоденною навичкою. З ними можна ознайомитись за посиланням.

На платформі зібрані корисні матеріали для всіх, хто прагне зробити медіаграмотність своєю життєвою навичкою.

Детальніше про проєкт, його цілі та завдання читайте за посиланням.

Система Orphus