Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні смертельних випадків після вакцинації проти коронавірусної інфекції не зафіксовано, – Сергій Дубров

В Україні смертельних випадків після вакцинації проти коронавірусної інфекції не зафіксовано, – Сергій Дубров

З початку вакцинальної кампанії в Україні зафіксували 113 реакцій після щеплення проти коронавірусної інфекції.

Про це розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ імені О.О. Богомольця, президент Асоціації анестезіологів України, професор Сергій Дубров під час пресбрифінгу.

“Всього зареєстровано 113 випадків негативних реакцій після щеплень. Смертельних випадків не зафіксовано. Більшість невакцинованих побоюються тромболітичних ускладнень після вакцинації. Виникнення венозного тромболізму після щеплення є в 11 разів меншим, ніж при захворюванні на коронавірус. За статистикою, у кожного третього хворого виникає тромболізм”, – повіджомив Сергій Дубров.

За його словами, всі вакцини схвалені ВООЗ на 90% захищають від тяжкого та критичного перебігу хвороби.

“Останні дослідження показали, що у невакцинованих ризик померти в 11 разів вищий, ніж в людей, які щеплені двома дозами. Кожен сам робить свій вибір, але ми знаємо, що на сьогодні немає ефективного методу лікування коронавірусної інфекції”, – зазначив професор.

Нагадаємо, за добу 17 жовтня в Україні зафіксували 9 524 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 790 дітей та 122 медпрацівники. За добу від ускладнень померли 177 людей.

Система Orphus