Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні презентували книгу про Івана Мазепу та готують серіал

В Україні презентували книгу про Івана Мазепу та готують серіал

В Україні будуть знімати серіал про гетьмана Івана Мазепу за мотивами книги “Мазепа. Хроніки православного шляхтича. Руїна” відомої дослідниці Тетяни Таїрової.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці FILM.UA.

“FILM.UA Group спільно з “Медіа Групи Україна” й авторкою вже працюють над сценарієм проєкту”, – йдеться у повідомленні.

Книгу Тетяни Таїрової презентували напередодні Дня українського козацтва в Національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця” (м. Батурин), повідомили у Чернігівській ОДА.

Для кращого сприйняття атмосфери доби Руїни, в умовах якої відбувалося становлення особистості Івана Мазепи, присутні спостерігали за початковим епізодом новели у динамічній військово-історичній реконструкції. Також у заповіднику відбулася виставка “Гетьман Іван Мазепа, князь Священної Римської імперії”. Учасники ознайомилися з унікальними нововиявленими артефактами із Віденського архіву та колекції Олексія Шереметьєва. Серед експонатів виставки важливе місце посідає унікальна печатка гетьмана Івана Мазепи, вперше представлена широкому загалу. Вона підтверджує княжий титул гетьмана, наданий йому Священною Римською імперією. 

Фото: НІКЗ “Гетьманська столиця”, FILM.UA

Система Orphus