Ви тут:
Культура Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні презентують “Віртуальний музей російської агресії”

В Україні презентують “Віртуальний музей російської агресії”

19 жовтня у Мистецькому Арсеналі в Києві відбудеться офіційна презентація “Віртуального музею російської агресії”. Це перший в Україні інтернет-портал про ключові події та злочини, скоєні під час окупації Російською Федерацією Криму та частини Донецької та Луганської областей.

Як повідомили в Українському інституті національної пам’яті, віртуальний музей російської агресії – один із перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу кожного до правди про війну.

Ресурс містить різноманітні дані українською та англійською мовами: свідчення очевидців, архівні джерела, усноісторичні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото та відеоматеріали.

Інформація є перевіреною та базується на даних, підтверджених офіційними українськими та міжнародними організаціями. Інтернет-портал на сьогодні містить інформацію про ключові події з початку окупації Криму в лютому 2014 року, а також інформацію про конкретних осіб й основні сфери, на які вплинула окупація частини території країни за ці роки.

В Українському інституті національної пам’яті зазначили, що ресурс буде наповнюватися інформацією про розв’язання Російською Федерацією війни на Сході України. Презентація інтернет-порталу транслюватиметься наживо на ютуб-каналі інституту.

Фото з фейсбук-сторінки штабу ООС

Система Orphus