Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

“Укрпошта” та eBay запустили спільну кампанію на підтримку українського малого та середнього бізнесу

“Укрпошта” та eBay запустили спільну кампанію на підтримку українського малого та середнього бізнесу

“Укрпошта” та eBay запустили спільну кампанію для підтримки українських експортерів. Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року матимуть спеціальні умови.

Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів.

Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay. Щоб скористатися цією пропозицією від “Укрпошти” та eBay, експортерам достатньо заповнити форму.

Всі деталі щодо спільної акції можна буде отримати на відкритому вебінарі 2 листопада о 19-00 на Youtube каналі “Укрпошти”.

“Ми розуміємо, наскільки привабливим для українського МСБ є eBay, адже майданчик дозволяє отримати більший, ніж на інших платформах, прибуток. Тому Укрпошта та eBay розпочинає масштабну довгострокову програму, мета якої – допомогти українським експортерам вийти на міжнародні ринки через eBay”, – прокоментував генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

За словами Ігоря Смілянського, понад 11 тисяч українських підприємців продають на eBay – за минулий рік приріст склав 14%. Маркетплейс дає їм можливість продавати товари понад 159 мільйонам покупців з усього світу, в тому числі з США, Німеччини, Сполученого королівства, та забезпечувати безперервність бізнесу за будь-яких обставин.

“Ми спостерігаємо великий потенціал українського ринку і, зі свого боку, постійно розширюємо пропозиції eBay для місцевих малого та середнього бізнесу. З травня 2021 року eBay запустив платіжний сервіс для українських продавців, що забезпечує підприємцям більш зручний спосіб ведення бізнесу на платформі. Тепер ми раді розпочати співпрацю з “Укрпоштою”, метою якої є надання українським підприємцям унікальних переваг та підтримки”, – заявила генеральна менеджерка eBay Гонг-Конг, Тайвань та на глобальних ринках, що розвиваються Jenny Hui.

З 2020 року “Укрпошта” за міжнародними напрямками здійснила доставку понад 5 млн кг експортних відправлень. Це спільне досягнення поштового оператора та українських підприємців, які продають на міжнародних платформах і для доставки товарів своїм клієнтам обирають Укрпошту.

“Укрпошта” має прямі контракти з 15 авіалініями. Також вже майже рік працює програма чартерних рейсів до США, що забезпечує безперебійну доставку міжнародних відправлень в усіх напрямках.

Довідка. eBay є лідером світової торгівлі, що об’єднує мільйони покупців і продавців на більш ніж 190 ринках по всьому світу. Компанія надає економічні можливості приватним особам, підприємцям, підприємствам та організаціям будь-якого розміру. У 2020 році eBay згенерував валовий обсяг проданих товарів на суму понад 85 мільярдів доларів.

Фото: ілюстративне

Система Orphus