Ви тут:
Суспільство 

Укрпошта розпочала продаж раритетних авто 80-90 років XX століття

Укрпошта розпочала продаж раритетних авто 80-90 років XX століття

Укрпошта почала розпродаж старих автомобілів компанії, серед яких моделі бізнес-класу світових брендів та машини радянського автопрому. Це понад 1600 автомобілів, що не використовують на підприємстві більш як 10 років.

Планують продати BMW, Audi, Mercedes-Benz 1980-90 років випуску, а також радянські автомобілі – ЗІЛ, КАМАЗ, ГАЗ, ВАЗ, УАЗ, ЛАЗ.

Як повідомили у пресслужбі компанії, автомобілі продаватимуть через систему електронного аукціону “ProZorro. Продажі”. Оцінна вартість всіх 1600 авто склала 10,9 млн грн без ПДВ. Попередньо провели незалежну оцінку ринкової вартості авто та отримали дозвіл на продаж цього майна від Міністерства інфраструктури.

“Одним з пріоритетних завдань нової команди був аналіз використання автотранспорту. Він виявив жахливі цифри – третина автопарку складали машини, непридатні для експлуатації. За цей час ми придбали більш ніж 3000 нових автівок. Аби скоротити витрати на утримання непридатних для роботи автівок, вивільнити місце для зберігання нових, а також, щоб отримати додатковий дохід, Укрпошта отримала дозвіл продавати майно на відкритих торгах”, – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Директор Укрпошти пояснив, подальше утримання автівок на балансі, зрештою, призвело б до того, що вони стали непридатними навіть для продажу у якості брухт.

“Ми прагнемо ефективно використовувати всі ресурси, і продаж старого автопарку – яскраве цьому підтвердження. Надалі утримуючи автівки на балансі, ми дійшли б до того, що вони стали непридатними навіть для продажу у якості металобрухту. А так ми виручимо від їх реалізації 10,9 млн грн, які вкладемо у ремонти відділень, закупівлю техніки та оновлення іншої інфраструктури”, – зауважив Ігор Смілянський.

Фото Промисловий портал

Система Orphus