Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

Укрпошта безкоштовно доставлятиме відправлення з OLX

Укрпошта безкоштовно доставлятиме відправлення з OLX

З 4 жовтня до кінця цього року Укрпошта безкоштовно доставлятиме замовлення з платформи OLX. Безкоштовна доставка діє для всіх товарів вагою до 30 кг та найдовшою стороною до 70 см.

Усі відправлення з OLX доставляються у рамках послуги “Укрпошта Експрес” у терміни до 2 днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами, та від 3 днів у межах України. Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

“Укрпошта змінюється. Наші клієнти це помічають і все частіше обирають саме Укрпошту для доставки своїх замовлень. Враховуючи попередній досвід співпраці з OLX ми очікуємо набагато більшу кількість замовлень, ніж навесні. Наша мета – довгострокова та взаємовигідна співпраця, яка обов’язково приведе до збільшення кількості відправлень та популяризації доставки від Укрпошти” – розповіла заступниця генерального директора Укрпошти з розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Раніше, в березні-квітні поточного року, Укрпошта та OLХ вже запускали безкоштовну доставку. Тоді за півтора місяця клієнти надіслали Укрпоштою 500 тис. відправлень.

“Уже в першій половині 2021 року кількість успішних угод з OLX. Доставка перевищила 2,3 млн, що майже вдвічі більше за показники цього ж періоду у 2020-му. Ми бачимо як зацікавленість і продавців, і покупців в онлайн-покупках зростає. Тому разом з партнерами готові докласти максимум зусиль для зручного та безпечного шопінгу користувачів на OLX”, – зазначила генеральний директор OLX Україна і Центральна Азія Катерина Онищенко.

Фото ілюстративне

Система Orphus