Ви тут:
Культура Суспільство 

Українська письменниця Катерина Бабкіна отримала премію Центральної Європи Angelus

Українська письменниця Катерина Бабкіна отримала премію Центральної Європи Angelus

Катерина Бабкіна стала лауреаткою премії читацьких симпатій за книжку “Мій дід танцював краще за всіх”. Вона отримає 150 тисяч злотих (40 тисяч доларів). А перекладач книжки Богдан Задура – 40 тисяч злотих.

Також за результатами читацького онлайн-опитування Катерина Бабкіна отримала Приз глядацьких симпатій імені Наталії Горбанєвської та тримісячну стипендію на резиденцію у Вроцлавському домі літератури, повідомили на фейсбук-сторінці премії Angelus.

“Мій дід танцював краще за всіх” – це серія оповідань про п’ять родин, історії яких переплітаються, коли їхні діти знайомляться в школі 1 вересня першого року незалежності України. Ці родини пережили Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції.

Довідка. Літературна премія Центральної Європи Angelus заснована у 2006 році. Її вручають за найкращу прозову книжку польською мовою, видану попереднього року. Премію дають авторам Центральної Європи, які у своїх творах порушують важливі сучасні питання, розповідають про інші культури та закликають думати глибше.

Фото: Літературна премія Центральної Європи Angelus

 

Система Orphus