Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна отримала 600 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС, – Шмигаль

Україна отримала 600 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС, – Шмигаль

Україна отримала другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі 600 млн євро.

Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування видатків державного бюджету та зменшення негативних наслідків пандемії COVID-19 на економіку, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram-каналі.

“Транш у 600 млн євро від ЄС — це свідчення позитивної оцінки реформ в Україні. Наша ефективна співпраця з ЄС, МВФ, Світовим банком та іншими міжнародними партнерами дозволяють реалізувати амбітні проєкти й продовжити масштабну модернізацію України для зростання економіки та підтримки громадян”, — зазначив Денис Шмигаль.

Для отримання макрофінансової допомоги Україна виконала взяті на себе зобов’язання в частині реалізації структурних реформ, зокрема у сфері управління державними фінансами, належного урядування та верховенства права, покращення бізнес-клімату тощо.

Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації “виняткової” п’ятої програми макрофінансової допомоги обсягом до 1,2 млрд євро був укладений між Україною та Європейським Союзом у липні 2020 року. Перший транш в розмірі 600 млн євро Україна отримала в грудні минулого року.

Фото: Telegram

Система Orphus