Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна доєднається до програми “Горизонт Європа”, – Денис Шмигаль

Україна доєднається до програми “Горизонт Європа”, – Денис Шмигаль

Уряд схвалив проєкт розпорядження Президента, який дасть можливість Україні укласти угоду з ЄС щодо участі в європейській програмі наукових досліджень та інновацій.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Участь у цій програмі означає співробітництво в усіх наукових сферах: від медицини до космосу. Це додаткові фінансові можливості для наших наукових установ та обмін досвідом для українських вчених. Також планується укладення угоди щодо участі України в програмі «Євроатом», яка стосується досліджень та навчання у сфері атомної енергетики”, – сказав Шмигаль.

Як повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, підписання Угоди заплановано в межах 23-го Саміту «Україна – Європейський Союз» у Києві 12 жовтня 2021 року. Досвід участі України у попередній програмі «Горизонт 2020» показав високий науковий потенціал українських вчених. Це 228 грантових угод на суму понад 45 млн євро. Впевнений, що участь у наступних програмах буде не менш активною та продуктивною як для розвитку науки та інновацій країни, так і для становлення економіки та посилення позицій України у програмах ЄС.

Перейти до вмісту