Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У жовтні проведуть приватизаційний аукціон із продажу окремого майна Вишняківського МПД ДП “Укрспирт”

У жовтні проведуть приватизаційний аукціон із продажу окремого майна Вишняківського МПД ДП “Укрспирт”

22 жовтня відбудеться онлайн-аукціон із приватизації окремого майна Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (лікеро-горілчане виробництво), розташованого у Кременчуці за адресами вулиця Чкалова, 8/28 та вулиця Межова, 8. Про це повідомили у Фонді державного майна України.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Переможець прозорого аукціону отримає у власність більше 25 об’єктів нерухомого майна загальною площею 11 134,2 м², а саме: будівлю котельні-спиртосховища заводу, адміністративну будівлю, прибудову, склади, будівлі складу-ангару заводу, прохідні, побутовий цех, будівлю підстанції, будівлю складу-магазину, гаражі, побутовий корпус та інші будівлі та споруди. Крім того, на балансі підприємства знаходиться більше 130 одиниць устаткування.

Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні. Підприємство забезпечує сировиною відмінної якості цілу низку галузей. Продукція ДП «Укрспирт» незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у медицині, фармацевтиці, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості та інших галузях. Підприємство постачає якісні інгредієнти для виробництва лакофарбових виробів, розчинників, технічних рідин для автотранспортних засобів.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить 9 535 170 грн.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 21 жовтня включно.

Детальніше про об’єкт.

Перейти до вмісту