Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Великобагачанській громаді провели змагання з мініфутболу

У Великобагачанській громаді провели змагання з мініфутболу

6 вересня відбулися змагання Першості Великобагачанської селищної ради з мініфутболу серед дівчат. Змагання провели з нагоди Дня захисників та захисниць України.

У першості взяли участь команди з 5 закладів загальної середньої освіти громади, повідомляють на фейсбук-сторінці селищної ради.

Під час параду-відкриття учасників змагань привітали селищний голова Сергій Горбань та начальник управління з питань освіти, культури, молоді, туризму, спорту та гуманітарного розвитку виконавчого комітету селищної ради О. Яценко.

За підсумками змагань переможцем стала команда ОЗ “Великобагачанський ЗЗСО І-III ст.», друге місце посіли якимівські футболістки, третє – спортсменки Радивонівської школи І-III ступенів.

Призерів змагань нагородили грамотами управління з питань освіти, культури, молоді, туризму, спорту та гуманітарного розвитку та призами від виконавчого комітету селищної ради.

Також селищний голова вручив футболки кращим футболісткам турніру – Ю. Кроїтору (Кротівщинський ЗЗСО І-III ст.), В. Балюк (Степанівський ЗЗСО І-II ст.) та О. Тимар (ОЗ “Великобагачанський ЗЗСО І-III ст.”).

Всі учасники першості отримали солодкі подарунки від виконавчого комітету селищної ради.

Фото з Фейсбук

Система Orphus