Ви тут:
Суспільство Україна 

У рамках програми Stand-by Україна отримає від МВФ 700 млн дол, – Шмигаль

У рамках програми Stand-by Україна отримає від МВФ 700 млн дол, – Шмигаль

Уряд України та команда Міжнародного валютного фонду досягли на робочому рівні домовленості, що дозволяє розпочати перший перегляд спільної програми Stand-by.

За результатами першого перегляду Україна отримає виплату від МВФ у розмірі приблизно 700 мільйонів доларів США, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Співпраця України з МВФ – це один із маркерів для міжнародної спільноти, що наша держава рухається у правильному напрямку. Сьогоднішня оцінка Фонду демонструє, що Україна активно впроваджує реформи для розбудови сучасної держави з розвиненою ринковою економікою. Нещодавно погоджені нові проєкти зі Світовим банком, виділення другого траншу макрофіну від ЄС і тепер позитивні домовленості з МВФ – це і є показник ефективності нашої спільної роботи для успішного майбутнього України”, – розповів Денис Шмигаль.

Як зазначив Прем’єр-міністр, очікується, що Рада МВФ затвердить домовленість у листопаді цього року та продовжить термін дії програми до кінця червня 2022 року.

Спільна програма Stand-by між Україною та МВФ на суму 5 млрд доларів США була затверджена 9 червня 2020 року. Вона спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19, зміцнення результатів та продовження реалізації важливих структурних реформ в Україні.

Фото: Урядовий Портал

Система Orphus