Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді готують нові тарифи на тепло

У Пирятинській громаді готують нові тарифи на тепло

У Пирятинській громаді хочуть встановити нові тарифи на послуги з постачання теплової енергії по ТОВ «КП ТЕПЛО».

Про це йшлося на засіданні комісії по здійсненню контролю за додержанням правил при нарахуванні тарифів на житлово-комунальні послуги, повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

На засіданні обговорили питання проєкту тарифу на послугу з постачання теплової енергії для населення та бюджетних установ.

“Тариф для даного підприємства наразі затверджується вперше, оскільки цього року воно визначено надавачем послуги на постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків по вулиці Європейська, 4-А та 4-Б і бюджетних установ у селах Вікторія, Давидівка, Малютинці, Сасинівка та по місту – для ліцею №4, Культурно-громадського центру та школи естетичного виховання”, – йдеться у повідомленні.

Розрахований тариф для населення – у розмірі 2099,17 гривень за 1 Гкал, для бюджетних установ – 3358,17 гривень за 1 Гкал. У порівнянні з діючим тарифом попереднього надавача послуг, тариф для населення буде меншим на 346,16 гривен за 1 Гкал.

Структуру та розмір тарифів розглянуть на громадських слуханнях  та винесуть на затвердження виконкому міськради.

Нагадаємо, у вересні виконком встановив тариф на послуги з постачання теплової енергії, що надається ДП “Пирятинтеплопостачання”.

Фото: Пирятинська громада

Система Orphus