Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У понеділок маємо зустріч в Офісі Президента з питання тарифоутворення, – Олександр Біленький

У понеділок маємо зустріч в Офісі Президента з питання тарифоутворення, – Олександр Біленький

За ініціативи Полтавської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування, облдержадміністрації на Координаційну раду зібралися голови територіальних громад. Головне питання – тарифоутворення на опалювальний сезон 2021/2022 років.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наголосив, що Координаційна рада – це один з кращих форматів для того, щоб визначити ситуацію, яка склалася з тарифами.

“Це – найоптимальніший формат для того, щоб визначити ситуацію, яка склалась з тарифами в Україні і в Полтавській області зокрема. Обговорили два питання: політично-тарифну історію, яка зараз відбувається в країні та проблеми територіальних громад області. Стрімке зростання ціни на газ зумовило зростання вартості на енергоносії, теплову енергію, гарячу воду. За це мають заплатити або споживачі, бюджетні установи або місцевий, державний чи інший бюджет візьме на себе роль компенсатора. Адже різниця в тарифах колосальна. Тільки для “Полтаватеплоенерго” вона складає 860 млн грн. Важливо, що ми зібралися, почули одне одного, сформували спільну принципову думку”, – зазначив Олександр Біленький.

Читайте також: Тарифи на опалювальний сезон: відбулося засідання Координаційної ради голів громад Полтавщини

На 11 жовтня запланована зустріч керівників Полтавщини в Офісі Президента щодо питання тарифоутворення.

“У понеділок, 11 жовтня, з головою обласної державної адміністрації маємо зустріч в Офісі Президента з питання тарифоутворення”, – додав Олександр Біленький.

Нагадаємо, попередньо, сесію Полтавської обласної ради планують провести 22 жовтня. На порядок денний винесуть пів сотні питань. Серед найважливіших — питання тарифів, зміни до обласного бюджету на 2021 рік.

Система Orphus