Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші відкрили інноваційну лабораторію

У полтавському виші відкрили інноваційну лабораторію

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відкрили інноваційну лабораторію, оснащену робочими станціями (моноблоками) від відомої американської компанії Hewlett Packart (НР).

У лабораторії знаходяться 24 моноблоки вартістю у пів мільйона гривень, повідомив на своїй сторінці у фейсбук ректор університету Володимир Онищенко. 

Студенти політехніки зможуть вивчати різні мови програмування та опановувати цілий цикл навчальних дисциплін – “Теорія алгоритмів”, “Введення до спеціальності”, “Алгоритмізація та процедурне програмування”, “Об’єктно-орієнтоване  програмування”, “Бази даних”, “Веб-програмування та веб-дизайн, “Сучасні  мови програмування”, “Технології  захисту інформації”, “Операційні системи”, “Розподілені обчислювальні системи та хмарні технології”, “Комп’ютерні мережі”, “Мови програмування для аналізу даних”, “Технології на платформі NET” тощо.

“Твердо переконаний, що потужні моноблоки з найсучаснішим програмним забезпеченням прислужаться студентам і викладачам при виконанні поставлених завдань у межах окремих дисциплін,  навчальних курсів чи групових проєктів”, – повідомив Володимир Онищенко.

Система Orphus