Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші учасників з Румунії, Туреччини і Болгарії навчали переробці сміття

У полтавському виші учасників з Румунії, Туреччини і Болгарії навчали переробці сміття

Минулого тижня у Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відбувся молодіжний екологічний тренінг за програмою Erasmus+ “Переробка сміття: міжнародний досвід”. У заході взяли участь 36 учасників з України, Румунії, Туреччини та Болгарії.

Учасники обговорили міжнародний досвід та найкращі практики з перероблення сміття, відвідали воркшопи та майстер-класи, прибирали у Прирічковому парку та познайомилися з культурами країн-учасниць, повідомляють на сайті Полтавської політехніки.

Упродовж тренінгу успішно реалізували низку заходів, спрямованих на підвищення рівня екологічної грамотності молоді, зокрема акцію по збору паперової вторсировини. Організатори наголосили на важливості процесу збору сміття, фахівці поділилися практичними порадами щодо організації такого збору в кожній європейській країні.

Під час дискусій учасники презентували досвід розв’язання екологічних проблем на національному рівні. Окрім цього, учасники ознайомилися із методами спільного навчання щодо проблем збору та утилізації твердих побутових відходів і пошук можливих шляхів їхнього вирішення (міжкультурний діалог, робота в парах/групах, рольові ігри, дискусії, експертні консультації та приклади з практики тощо).

Команди-учасниці готували презентації, присвячені основним проблемам перероблення сміття у власній країні та представляли успішні стартапи, чинні бізнес-проєкти по переробленні сміття та небезпечних відходів у різних європейських регіонах.

У рамках екологічного тренінгу учасники прибрали в Прирічковому парку. Зібрали на березі річки пластик та сміття, відсортовуючи його з метою подальшого перероблення.

Для учасників провели екскурсії університетом та Полтавою, а також інтерактивний захід “Мистецька кав’ярня”.

Фото Полтавська політехніка

Система Orphus