Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавському кінотеатрі перервали прем’єрний показ фільму про Джеймс Бонда

У полтавському кінотеатрі перервали прем’єрний показ фільму про Джеймс Бонда

Через технічні проблеми фільм не демонстрували 10 хвилин.

30 вересня в Україні стартував показ фільму про пригоди британського спецагента Джеймса Бонда “007: Не час помирати”. Переглянути його можна і в полтавських кінотеатрах.

У кінотеатрі Wizoria Колос у цей день на одному із сеансів (19:30) стались технічні проблеми. Під час перегляду фільму о 21:15 на екрані з’явились сині плями.

Згодом фільм зовсім призупинили і через 10 хвилин показ відновили з того ж моменту, на якому тимчасово перевали перегляд.

Як повідомив адміністратор кінотеатру, проблеми виникли з лампою, яка подає на екран зображення.

“Під час перегляду на екрані з’явились сині плями. Це були проблеми з лампою, яка подає на екран зображення. Ми знали, як цього уникнути – потрібно було перезапустити фільм. Але знадобився деякий час, тому що лампі потрібно було охолонути, щоб знову увімкнутись”, – розповів адміністратор.

Сюжет. Фільм починається з того, що Джеймс Бонд, піймавши шість років тому свого найлютішого ворога Блофельда, залишив службу в британській розвідці. Однак до колишнього агента 007 звертається за допомогою його старий знайомий, агент ЦРУ Фелікс Лайтер. Американці вкрай стурбовані таємничим зникненням талановитого вченого, чиї відкриття можуть опинитися в руках лиходія, що призведе до загибелі мільйонів людей в усьому світі…

 

 

Система Orphus