Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проведуть благодійну виставку-аукціон на підтримку дітей з аутизмом

У Полтаві проведуть благодійну виставку-аукціон на підтримку дітей з аутизмом

У Полтаві організовують масштабну благодійну акцію “БлагоДУЖ” за участі відомих громадських діячів, лідерів думок, підприємців та меценатів, щоб придбати обладнання для розвитку дітей з аутизмом у місті Кобеляки.

Благодійна акція відбудеться у Художньому музеї імені М.Ярошенка 22-23, повідомили на фейсбук-сторінці Полтавської обласної організації Національної спілки художників України.

Протягом двох днів на локації працюватиме ​​виставка-ярмарок виробів ручної роботи, витворів мистецтва українських художників та майстрів, аксесуари, антикваріат, концертна програма за участі відомих артистів Полтавщини.

Благодійну виставку-аукціон проводить ГО “Ділові Українські Жінки”. На зібрані кошти планують придбати обладнання для розвитку дітей з аутизмом ГО “Наші особливі діти” у Кобеляках. 

До 20 жовтня для виставки-аукціону збирають експонати (картини, вироби ручної роботи, ляльки, посуд, антикваріат тощо). Їх можна принести до” Художнього салону” Полтавської обласної організації Національної Спілки художників України.

За додатковою інформацією можна звернутися на електронну пошту businesswomen.pl@gmail.com або за телефонами: +380 50 614 0837 Наталія Латиш, +380 50 2660 232 Альона Кіба.

Фото: ілюстративне

Система Orphus