Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують встановити меморіальну дошку відомому лікарю

У Полтаві планують встановити меморіальну дошку відомому лікарю

На фасаді будівлі 2-ї міської клінічної лікарні у Полтаві планують встановити меморіальну дошку відомому лікарю Євгену Іщейкіну, який багато років очолював цей медзаклад.

Відповідний проєкт рішення опублікований на сайті Полтавської міськради, його мають розглянути на засіданні виконкому.

Нагадаємо, у 2021 році на 68 році життя не стало Євгена Іщейкіна. Він – Заслужений діяч науки і техніки України, дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор.

Євген Володимирович народився у Сочі, Краснодарського краю 23 березня 1954 року. В 1961 році вступив до школи і в 1971 році закінчив 10 класів.

Із 1971 року працював на міській станції швидкої медичної допомоги протягом 2-х років.

У 1973 році вступив до стоматологічного факультету Полтавського медичного стоматологічного інституту, який закінчив в 1978 році.

Із 1978 по 1979 рік навчався в інтернатурі із терапевтичної стоматології на базі 3-ої міської поліклініки м. Полтави.

У 1979 році по закінченню інтернатури зарахований на роботу лікарем-стоматологом у відділення стоматології дитячого віку Полтавської обласної стоматологічної поліклініки.

У 1981 році відбулася реорганізація дитячого стоматологічного відділення, в зв’язку із чим Євген Володимирович був переведений на посаду лікаря-стоматолога міської дитячої стоматологічної поліклініки. Згодом, у 1982 році призначений на посаду завідувача лікувально-профілактичним відділенням міської дитячої стоматологічної поліклініки м.Полтави.

У 1986 році переведений на посаду заступника завідувача міським відділом охорони здоров’я, а з 1988 року призначений завідувачем відділу охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому.

Із 2001 року працював на посаді головного лікаря, а згодом директора комунального підприємства “2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”.

Система Orphus