Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обиратимуть кращого комунальника

У Полтаві обиратимуть кращого комунальника

Конкурс “Кращий за професією” відбудеться вже цієї суботи, 9 жовтня, на площі перед обласним академічним театром імені М.В.Гоголя. Конкурс, в якому комунальники обирають кращого з кращих серед працівників водопровідно-каналізаційних господарств України, проходить вже п’ятий рік поспіль.

Як повідомили в Telegram-каналі “Полтававодоканалу”, в конкурсі візьмуть участь 130 працівників з різних водопровідно-каналізаційних підприємств України:

– КП ПОР “Полтававодоканал”;

– КП “Кременчукводоканал”;

– КП Сумської міської ради “Міськводоканал”;

– КП “Черкасиводоканал”;

– КП “Кривбасводоканал”;

– МКП “Водоканал” Херсонської міської ради;

– ОКВП “Дніпро – Кіровоград”.

Переможців оберуть у різних номінаціях: бухгалтер, контролер служби обліку, слюсар з ремонту водопровідних мереж, слюсар з ремонту каналізаційних мереж, електромонтер, електрогазозварник, машиніст екскаватора, машиніст крана автомобільного.

У програмі – шоу спецтехніки. Машиністи автомобільних кранів виконають завдання високого рівня складності: шукатимуть ложкою, прикріпленою до ковша, невеличку металеву кульку у коробці з піском, зіграють у баскетбол, зубом ковша розбиватимуть яйце.

Як зазначають організатори, метою конкурсу є підняття іміджу робітничих професій, мотивація до вдосконалення своєї майстерності та надання можливості кожному учаснику показати максимальний обсяг теоретичних знань, всебічну практичну підготовку та професійну майстерність.

Фото: Полтававодоканал

Система Orphus