Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві КАТП-1628 підвищить вартість вивезення сміття та змінить модель заключення договорів

У Полтаві КАТП-1628 підвищить вартість вивезення сміття та змінить модель заключення договорів

7 жовтня відбулася нарада представників голів ОСББ міста з заступником міського голови розглядалися питання роботи КАТП-1628, підняття тарифу за послуги вивезення відходів та моделях заключення договорів з КАТП.

Про це повідомили у міській раді.

“З першого листопада 2021 року всі співвласники незалежно від форм управління будинком доєднаються до публічного договору з КАТП-1628 з вивезення побутового сміття, якщо самостійно не оберуть модель договору ( колективного чи індивідуального). За публічним договором плата за вивезення сміття буде нараховуватися за кількістю зареєстрованих у приміщенні будинку. В разі розірвання колективного договору між ОСББ і КАТП-1628, голові правління потрібно буде звернутися в КАТП-1628 для проведення взаєморозрахунку і підписання акту звірки, і таким чином припинити свій договір”, – зазначили у пресслужбі.

В будинках, які обслуговує КП ЖЕО-2 з тарифу буде вилучена стаття вивезення сміття. Відповідно мешканці цих будинків автоматично будуть приєднані до публічного договору з КАТП-1628.

В разі неукладення договору і не сплати за надані послуги з вивезення побутового сміття КТП-1628 припинить надання цієї послуги, тобто фактично не зможе вивозити сміття.

 

Фото: poltava.to

Система Orphus