Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новоселівській громаді запрацювала поліцейська станція

У Новоселівській громаді запрацювала поліцейська станція

Поліцейський офіцер громади лейтенант Ігор Троцький буде обслуговувати 33 населених пункти громади із населенням близько 6450 громадян.

Як повідомили у Національній поліції Полтавської області, офіцер громади виконуватиме функції дільничного інспектора, працівника ювенальної превенції, дозвільної системи та патрульної поліції. Крім цього, він реєструватиме заяви та повідомлення громадян і оперативно реагуватиме на них.

У відкритті станції взяли участь начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області Роман Ніколаєнко, депутатка Полтавської обласної ради Ірина Степаненко, начальник відділу поліції №2 Полтавського районного управління поліції Максим Євграфов та голова Новоселівської громади Євген Бова.

“Добре, що в нашій громаді з’явилася поліцейська станція, яка працюватиме за новими стандартами. Такий крок допоможе запобігти правопорушенням на території громади. Для мене особисто надважливо, щоб кожен житель почувався в цілковитій безпеці у своєму селі в будь-який час доби”, — зазначив Євген Бова.

Начальник управління превенції області вручив поліцейському офіцерові Ігорю Троцькому планшет та інші засоби праці для якісного та оперативного виконання службових обов’язків.

Фото: Національна поліція Полтавської області

Система Orphus