Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Нехворощанській громаді місцеві жителі заклали парк

У Нехворощанській громаді місцеві жителі заклали парк

У селі Маячка Нехворощанської громади місцеві мешканці заклали парк.

Торік спеціаліст відділу земельних ресурсів Надія Романко написала проєкт облаштування зони відпочинку для участі в конкурсі “Екологічні ініціативи Полтавської області”. Проєкт підтримано, завдяки чому вдалося залучити з обласного бюджету 50 тис. гривень, на які днями у Кременчуці придбали ялинки трьох видів, кущі ялівцю, смарагдові туї, саджанці скумпії (рай-дерева), кущі барбарису, корінці самшиту, повідомили у Нехворощанській громаді.

Потім жителі села вийшли висаджувати рослини. Нехворощанський комунгосп (директор Григорій Балана) надав автомобіль для перевезення саджанців, екскаватор і трактори з причепами. Керівник регіонального управління СТОВ «Говтва» Костянтин Назарько виділив спецавтомобіль, яким привезли воду для поливу. Депутат Василь Білокінь дав у тимчасове користування тракторний бур, яким теж готували ямки під рослини. Користувалися ним і в Нехворощі під час закладання Парку медиків, тож Василю Володимировичу окрема подяка від керівництва громади, бо його техніка набагато полегшила ручну працю і прискорила хід роботи.

Де колись стояв пам’ятник Леніну, нині красується сучасна альтанка, до якої веде тротуарна доріжка. Тепер все це буде в оточенні декоративних дерев і, без сумніву, стане улюбленим місцем відпочинку маячківців та гостей села.

“Надалі в наших планах – озеленення територій Шедієвого, Лівенського, Рекунівки і Губарівки. Варто ще раз наголосити, наскільки важливо всією громадою голосувати за проєкти, підтримувати соціальні ініціативи, що дає можливість покращувати наші села. Як бачимо, це не перебільшення! Тож користуючись нагодою, хочу подякувати кожному, хто взяв участь у голосуванні. Все, що ми сьогодні створюємо – це перш за все для наших дітей, для молоді, які у майбутньому, коли цей парк виросте, милуватимуться ним, проводитимуть тут своє дозвілля. А парк, без сумніву, буде красивим!”, – розповів заступник голови Нехворощанської громади Микола Завезьон.

Фото: Нехворощанська громада

Система Orphus