Ви тут:
Комуналка Споживач Суспільство Україна 

У Нафтогаз” розповіли, чому ціна тарифу “Надійний” вища за “Фіксований”

У Нафтогаз” розповіли, чому ціна тарифу “Надійний” вища за “Фіксований”

Клієнти ГК «Нафтогаз України» продовжують платити 7,96 грн за кубометр газу із ПДВ та економити 52% на платіжках у жовтні. Адже вони обрали річний тарифний план “Фіксований”.

У “Нафтогаз” пояснили, чому ціна тарифу “Надійний” вища.

“Надійний” — це тарифний план клієнтів постачальника останньої надії. Тобто це ті споживачі, які раптово опинилися без ринкового постачальника газу. Для уникнення перебоїв із постачанням, такі клієнти тимчасово отримують газ за рахунок страхового механізму — постачальника “останньої надії”. Клієнти ПОН не стають автоматично клієнтами ГК «Нафтогаз України» чи іншої компанії.  Навпаки, такі клієнти мають самостійно обрати ринкову газову компанію та укласти з нею договір, щоб отримати вигіднішу ціну на газ. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах “ГазПравда” або “Газотек”, – зазначили у Нафтогаз.

Щоб підключитись до “Нафтогаз” необхідно подати заявку з переліком необхідних документів — паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.

Читайте також: Нафтогаз підвищив жовтневу ціну на газ для клієнтів постачальника “останньої надії”

“Фіксований” — це одна з найвигідніших пропозицій серед постачальників газу на ринку. Переходячи на цей тариф ви можете бути спокійними, адже ціна зафіксована до 30 квітня 2022 року й не змінюється, навіть за умов підвищення цін на європейських хабах і сезонних коливань.

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна кількома зручними способами:

– онлайн — на сайті gas.ua або у вебверсії Приват24;
– офлайн — у мережі ПУМБ, Ощадбанку, ТАСКОМБАНК, Ідея Банк, через мережу агентів СГ «ТАС», у відділеннях Нової пошти у Полтавській області, а також у центрах оплат та підключень ГК «Нафтогаз України».

Система Orphus