Ви тут:
Суспільство Україна 

У Міноборони створили новий департамент

У Міноборони створили новий департамент

Відповідно до Закону “Про оборонні закупівлі” в Міністерстві оборони України створили Департамент державного гарантування якості, формування якого буде закінчено до кінця поточного року. Також у рамках перетворень до кінця 2021 року такого поняття як управління військових представництв не буде.

Про це заявив заступник Міністра оборони України Олександр Носов, повідомляє Урядовий Портал.

“Замовник не має права втручатися в господарську діяльність виконавця оборонних закупівель, інакше замовник порушує законодавство, зокрема й Конституцію України. Роль Міністерства оборони – укладати угоди і домовлятися”, – зазначив Олександр Носов.

За словами заступника Міністра оборони України, нині на підприємствах-виконавцях працюють так звані представники замовника – військова прийомка.

“Ми змінюємо підхід до їхньої роботи. Анонсую, що до кінця цього року такого поняття як управління військових представництв у нас не буде. Таке рішення за моїм поданням ухвалив Міністр оборони. Створено Департамент державного гарантування якості, що діятиме відповідно до вимог Закону України «Про оборонні закупівлі», – зазначив заступник Міністра оборони України Олександр Носов.

Система Orphus