Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому університеті імені М. Остроградського відзначили 100-й ювілей

У Кременчуцькому університеті імені М. Остроградського відзначили 100-й ювілей

12 жовтня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулися урочистості, присвячені 100-річчю навчального закладу та вищої освіти у Кременчуці.

Досліджуючи історію міста, науковці університету знайшли підтвердження того, що вища освіта Кременчука бере початок з далекого 1921 року. Це були Кременчуцькі вищі педагогічні курси з українською мовою викладання. За правовим статусом їх прирівнювали до технікумів, що вважалися вищими навчальними закладами, повідомляють у міській раді.

“Вища освіта у Кременчуці зазнала багато реформ. Пройшовши шлях від вищих педагогічних курсів до класичного університету, КрНУ займає почесні та рейтингові місця серед закладів вищої освіти Полтавщини. Він посідає 2-ге місце серед закладів вищої освіти області та входить у ТОП-10 закладів вищої освіти центрального регіону України. У рейтингу 2021 року серед 200 закладів вищої освіти України він займає 42 місце, 21 місце серед українських університетів, які входять до відомого міжнародного рейтингу Центральної Європи та Східної Азії (QS)”, – йдеться у повідомленні.

Вітали з річницею університету міський голова Кременчука Віталій Малецький, представники державних органів влади та іноземні партнери.

Нагадаємо, нещодавно свій 100-річний ювілей відсвяткував Полтавський державний медичний університет.

Фото з Фейсбук

Система Orphus