Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Коломацькій громаді відкрили поліцейську станцію

У Коломацькій громаді відкрили поліцейську станцію

Нову поліцейську станцію відкрили у селі Коломацьке Полтавського району, на вул. Центральна 50. Поліцейську станцію облаштували в приміщенні клубу.

У громаді працюватиме поліцейський офіцер громади – капітан поліції Віталій Сулименко. На території його обслуговування мешкають понад 4 тисячі жителів 11 населених пунктів, що входять до складу Коломацької громади, повідомляють у поліції.

Серед них, селище Степне та 10 сіл: Коломацьке, Василівка, Сонячне, Дудникове, Степанівка, Мале Ладижине, Старицьківка, Зоря, Олексіївка, Рубанівка.

«Для чинного поліцейського офіцера, який співпрацюватиме з громадою, створені необхідні умови для прийому громадян, реєстрації звернень та повідомлень, а також оперативного обслуговування викликів. Він працюватиме на комфортній поліцейській станції із сучасною цифровою технікою та використовуватиме службовий автомобіль Renault Duster, оснащений всім необхідним для вчасної допомоги, навіть у надзвичайній ситуації», – розповів очільник управління превентивної діяльності Главку поліції області Роман Ніколаєнко.

На Полтавщині на сьогодні працюють вже понад два десятки поліцейських станцій, що відповідають вимогам Національної поліції України. Це зручно не тільки для місцевих жителів, які можуть звернутися до представника влади, але й для самого правоохоронця, який контролює правопорядок на території та швидко реагує на зміни в оперативній обстановці.

Система Orphus