Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках вшанували пам’ять Миколи Касьяна

У Кобеляках вшанували пам’ять Миколи Касьяна

28 жовтня у Кобеляках, у річницю з дня смерті Народного цілителя Миколи Касьяна, відбулося покладання квітів до підніжжя його пам’ятника.

Ім’я лікаря й мецената було занесено в Книгу рекордів Ґінесса 1993 року за те, що протягом 1990 року він вправив хребетні диски 41 тисячі 251 хворому, серед яких 19 тисяч 359 дітей (вставляв по 172 диски за день). За життя його кандидатуру тричі подавали на присвоєння звання “Герой України”.

У заході взяли участь міський голова Олександр Копелець, його заступники Сергій Китайгора та Михайло Брейко, депутати, працівники міської ради, громадськість, повідомили на сайті Кобеляцької громади. 

Присутні згадали про сотні тисяч вдячних пацієнтів, яких у прямому розумінні слова, поставив на ноги костоправ Касьян. Микола Андрійович повернув хворим найдорожче – здоров’я. Він наполегливо працював, не рахувався з власним здоров’ям, свідомо віддавав свої сили та енергію іншим.

За традицією захід був організований працівниками та гуртківцями Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості, який носить ім’я нашого видатного земляка.

Опісля теплих слів, які були адресовані рідним Миколи Андрійовича, присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника видатному земляку, Народному лікарю СРСР, Заслуженому лікарю України, Почесному громадянину міста Кобеляки, академіку Миколі Андрійовичу Касьяну.

Система Orphus