Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громаді на Полтавщині дитсадок хочуть перемістити у приміщення школи

У громаді на Полтавщині дитсадок хочуть перемістити у приміщення школи

У селі Вікторія Пирятинської громади дитсадок планують перемістити у шкільне приміщення.

Як повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади, міський голова Андрій Сімонов зустрівся з представниками батьківського колективу вихованців Вікторійського дитсадка.

“Батьки стурбовані перспективою перенесення дошкільного закладу у приміщення школи. На їхню думку, умови в запропонованих приміщеннях не достатньо хороші для перебування там маленьких дітей, та й загалом сусідство зі школою не надто прийнятне”, – йдеться у повідомленні.

Міський голова запевнив, що наразі мова про те, аби відразу перенести дитсадок у шкільне приміщення не йдеться, зробити це планується виключно після того, коли у кімнатах, де розмістять дошкільнят, будуть створені всі умови для їх комфортного перебування. До того ж він підкреслив, що подібні заходи доведеться проводити в більшості сільських населених пунктів, оскільки утримувати, зокрема, опалювати дві будівлі, в яких перебуває надто мала кількість дітей, – нераціонально.

“При цьому ми не погіршуватимемо умови для дітей, наша задача – укрупнити, створивши хороші умови”, – підкреслив міський голова. Цього року таким шляхом вже об’єднали два заклади у Вишневому, де дитсадок перемістили у приміщення школи.

Фото: Пирятинська громада

Система Orphus