Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінківській громаді Держпродспоживслужба перевірила школи та дитсадки

У Гребінківській громаді Держпродспоживслужба перевірила школи та дитсадки

З 13 вересня по 8 жовтня у Гребінківській громаді фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лубенського районного управління перевірили школи та дитсадки.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Зокрема, фахівці перевірили Кулажинську ЗОШ 1-3 ступенів.

“За результатами рейду винесено припис (не здійснювався лабораторний контроль показників мікроклімату та концентрації СО2,СО; контроль рівня освітлення; вимірювання концентрації радону-222 у повітрі приміщень першого поверху; не відповідність набору виробничих приміщень, відповідно до вимог «Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України №2205 від 25.09.2020р. )”, – йдеться у повідомленні.

Також провели два позапланових заходи щодо виконання приписів у дитсадках “Веселка” і “Теремок”, що у Гребінці. Вимоги приписів виконано.

Та два позапланових заходи щодо дотримання протиепідемічних вимог у навчальних закладах – Гребінківській гімназії та опорному закладі Гребінківська ЗОШ 1-3 ступенів №4.

“Під час перевірки опорного закладу, працівник, який здійснював роздачу страв у їдальні, не використовував захисні окуляри або щиток, порушення були усунені негайно, не доопрацювання були зафіксовані в акті”.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus