Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Градизькій громаді побудували нові опори на мосту через річку Сула

У Градизькій громаді побудували нові опори на мосту через річку Сула

Поблизу села Липове Градизької громади на мосту через річку Сула на дорозі Н-08 Бориспіль-Маріуполь завершили будівництво трьох нових опор.

Зараз тривають роботи з нанесення захисного декоративного покриття на опори, демонтаж шпунтового огородження на опорі № 1 та №2, монтаж елементів ферми, підготовка до насування ферми у проєктне положення.

Всі роботи виконуються безпосередньо з води за допомогою спеціальних плавзасобів. Підрядна організація ТОВ “МП “Мостострой” працює цілодобово, повідомили у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Міст збудовано 1962 року. Протягом цього часу у зв’язку з обмеженим фінансуванням роботи з оновлення споруди не проводилися. До початку ремонту окремі елементи мосту, деформаційні шви та опорні частини під залізобетонним прогоном знаходилися у непрацездатному стані. Відтак Службою вирішено розпочати оновлення мосту саме з металевої прогонової будови.

Вага нового прогону – 516 тонн. Металева фермова конструкція виготовлена на українському заводі в Києві Попередньо проведено контрольний монтаж конструкції для виявлення недоліків.

Система Orphus