Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькому ліцеї №1 презентували сучасну STEM-лабораторію

У Гадяцькому ліцеї №1 презентували сучасну STEM-лабораторію

У Гадяцькому ліцеї І-III ступенів № 1 імені Олени Пчілки вчителі презентували сучасну STEM-лабораторію. Вчителі показали методики проведення уроків з новим обладнанням.

Про це повідомили у Гадяцькій міській раді.

Учителі закладу продемонстрували можливості нового обладнання. Учитель фізики та астрономії Іван Кириченко  показав, як працює інтерактивна панель B-Pro: наявний інструментарій програми Tefch Infiniti для проведення уроків з математики фізики, хімії, природознавства та предметів інших наукових галузей, віртуальний планетарій Stellarium, що надає можливості роботи з різними системами координат, переглянути зображення поточного зоряного неба (на вказаний час), сузір’їв.

Показали також роботу 3D – принтера Snapmaker, який оснащений трьома змінними головками для 3D – друку, лазерного гравіювання та різьблення. Учитель технологій Олексій Підгайний продемонстрував, як дана модель після кропіткої  роботи над позиціонуванням робочого столу з лазерною головкою, виставленням системи координат робочої зони та налаштувань у програмі Snapmaker Luban виконує гравіювання на заготовці із фанери.

Фото: Гадяцька міська рада

Система Orphus