Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У Дніпрі на форумі з шкільного харчування за 45 хвилин приготували обід для 650 людей

У Дніпрі на форумі з шкільного харчування за 45 хвилин приготували обід для 650 людей

У Дніпрі за участю першої леді України Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся третій регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”.

Учасниками форуму цього разу були представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської та Донецької, повідомили в Офісі Президента.

“Якщо все починалося з мого простого бажання як мами забезпечити корисне та смачне харчування у школі для дітей, то за ці два роки це перетворилося на важливу місію. І зараз я впевнена, що це – не просто реформа шкільної їдальні. Це – реформа мислення”, – зазначила перша леді.

На форумі, крім виступів спікерів, відбулися тематичні панелі та дискусії щодо впровадження та контролю нових норм харчування, безпечності та якості як основи реформи системи шкільного харчування, а також проектного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Під час практичної панелі команда ГО “Національна асоціація громадського харчування” продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин було приготовано обід в асортименті з шести страв для 650 осіб – учасників форуму, а також презентовано дорожню карту переходу на нові стандарти приготування.

Читайте також: Їжа для школярів в асортименті: у Полтаві навчали освітян, як швидко і корисно готувати страви шкільного меню

Регіональний форум “Реформа шкільного харчування” у Дніпрі став третім подібним заходом. Перший відбувся 13 серпня у Бучі, другий – 9 вересня в Одесі. До кінця листопада 2021 року заплановано проведення ще двох таких форумів у різних областях України.

У межах візиту до Дніпра перша леді України відвідала заклади загальної середньої освіти Дніпропетровської області: навчально-виховний комплекс № 33 “Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня” та заклад загальної середньої освіти “Солонянський ліцей”.

Система Orphus