Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Білицькій громаді планують відновити роботу цукрового заводу

У Білицькій громаді планують відновити роботу цукрового заводу

Днями у приміщенні Білицької селищної ради під головуванням селищного голови Миколи Скрильника відбулася зустріч з заступником директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Олегом Палієм, заступником генерального директора ТОВ АФ “Добробут” Анатолієм Таранушичем та Новосанжарським селищним головою Геннадієм Супруном. Обговорювалося наболіле питання громади – відновлення виробничої діяльності Філії “Кобеляцький цукровий завод” ТОВ “Цукорагропром”.

Микола Скрильник наголосив про зацікавленість громади в роботі бюджетоутворюючого підприємства, в якому працювало близько 500-600 мешканців громади, в залежності від виробничого сезону, повідомили у Білицькій громаді.

Громада не стоїть осторонь проблем бізнесу та налаштована до діалогу з керівництвом даного підприємства і готова посприяти у вирощуванні цукрового буряку місцевими сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами.

Обговорено площі посівів буряку необхідних для початку безперервної роботи підприємства протягом 100 діб, залучення сусідніх громад до співпраці на взаємовигідних умовах, а також формат подальших зустрічей з аграріями стосовно умов співпраці з “Астартою” щодо вирощування, закупівлі та взаєморозрахунків за поставлену сировину.

Система Orphus