Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Цифровізація в регіонах і онлайн-курси для громад: Мінцифра та U-LEAD підписали меморандум

Цифровізація в регіонах і онлайн-курси для громад: Мінцифра та U-LEAD підписали меморандум

19 жовтня Міністерство цифрової трансформації України та Програма “U-LEAD з Європою” підписали меморандум про взаєморозуміння. 

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

В рамках Меморандуму планують: 

  • Реалізувати ініціативи з розвитку потенціалу цифрової трансформації на місцевому рівні: провести спільні дослідження щодо потреб територіальних громад у цифровій трансформації, провести тренінги для представників територіальних громад на тему цифрової трансформації.
  • Розробити спільно онлайн-курси щодо цифровізації громад на порталі Дія.Цифрова освіта.
  • Спільно опрацювати питання впровадження інформаційних технологій, інструментів та платформ, які забезпечують залучення громадян та сприяють прозорості громадської діяльності на муніципальному рівні. 

«Цифрова трансформація в Україні відбувається надзвичайно швидко. Вже більше 15 мільйонів українців користуються порталом та застосунком Дія. Я вдячний, що на шляху цифрової трансформації з нами був надійний партнер U-LEAD з Європою. Далі ми разом з вами будемо реалізовувати важливі ініціативі та проєкти, які сприятимуть цифровій трансформації на місцевому рівні. Адже цифрова держава — це про рівні можливості для всіх громадян — як жителів великих міст, так і невеликих селищ», – зазначив Віцепрем’єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Підтримка уряду України у зміцненні цифрової трансформації на місцевому рівні є ключовою для Програми «U-LEAD з Європою». Мені дуже приємно, що ми маємо спільне бачення щодо діяльності в цьому напрямку», – сказав Директор Програми «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель.

Система Orphus