Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Централізована система оповіщення та регіональна комісія ТЕБ і НС: на Полтавщині проводять заняття з цивільного захисту

Централізована система оповіщення та регіональна комісія ТЕБ і НС: на Полтавщині проводять заняття з цивільного захисту

Для голів міських, селищних та сільських рад, керівників структурних підрозділів із питань цивільного захисту РДА й територіальних громад Полтавського району 6 жовтня фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області та Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА організували заняття з цивільного захисту.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Стеблянко розповів про  важливість та актуальність таких занять для керівників і фахівців територіальних громад та райдержадміністрації, адже питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи залишається однією з основних функцій місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування. Також зазначив про стан техногенно-екологічної безпеки в області, територіальну систему централізованого оповіщення, регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавщини.

Учасники занять розглянули законодавчі й нормативно-правові акти, що регулюють сферу цивільного захисту, принципи утворення й функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони і Центрів безпеки, планування діяльності у сфері цивільного захисту, створення й використання матеріального резерву. Обговорили організацію заходів з евакуації людей і матеріальних цінностей, укриття населення у сховищах тощо.

Наступні заняття проведуть для керівників і фахівців інших районів області.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus