Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Три громади з Полтавщини долучились до проєкту про соціальний захист населення

Три громади з Полтавщини долучились до проєкту про соціальний захист населення

38 громад з Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської областей відібрали на конкурсній основі для участі в проєкті від “U-LEAD з Європою” – “Громада для людини: покращення системи соціального захисту та соціальних послуг”.

До проєкту долучились і три громади з Полтавщини – Котелевська, Миргородська та Щербанівська, повідомили на фейсбук-сторінці ULEAD з Європою у Полтавській області. 

“Цим проєктом, ми хочемо допомогти громадам підвищити якість надання соціальних послуг населенню шляхом розвитку спроможності їх територій у впровадженні інтегрованої системи соціального захисту населення, налагодити діалог з громадянами та розвивати нові соціальні послуги, відповідно до потреб”, – зазначила Вікторія Різун, радниця “U-LEAD з Європою” з питань надання соціальних послуг.

Загалом, комплексна навчальна програма передбачає 5 семінарів та 5 воркшопів для громад-учасників на теми:

-“Визначення потреб громад у соціальних послугах: основні засади та інструменти”;

-“Соціальне благополуччя у громаді: організація надання соціальних послуг”;

-“Соціальне благополуччя у громаді: захист дитини”;

-“Соціальне благополуччя у громаді: прийняття рішення і процесі організації та надання соціальних послуг”;

-“Соціальне благополуччя у громаді: ведення випадку та оцінка потреб”.

Тренерами проєкту виступатимуть: Ольга Павлик та Дмитро Дерев’янка – експерти та тренери МБО “Партнерство “Кожній дитині”.

Проєкт “Громада для людини: покращення системи соціального захисту та соціальних послуг” впроваджується Міжнародною благодійною організацією “Партнерство “Кожній дитині” спільно із громадськими організаціями SocialBoost та Impact Hub Odessa за підтримки “U-LEAD з Європою”, що фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.

Система Orphus