Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Температурний скрініг та негативний тест на Covid: до Полтавського військкомату прибувають перші призовники

Температурний скрініг та негативний тест на Covid: до Полтавського військкомату прибувають перші призовники

В Україні розпочалась осіння призовна кампанія. З 4 жовтня перші призовники прибувають до Полтавського обласного збірного пункту.

Як повідомили у Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, до обласного збірного пункту прибуло понад 100 перших призовників. 

Після перевірки документів та температурного скринінгу призовників розміщують на обласному збірному пункті. Майбутні захисники України прибувають лише за наявності негативного тесту на коронавірусну хворобу. Тестування для призовників є безкоштовним і проводиться державним коштом.

Надалі проведуть медичний огляд громадян, призваних на строкову військову службу, перед відправленням їх до військових частин. Призовників, яких визнають непридатними до військової служби за станом здоров’я, повернуть зі збірного пункту до районних (або міського) ТЦК та СП, які їх направили.

Згідно з Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” призовники зобов’язані прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку у 10-денний термін з дати початку призову.

Фото: Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Система Orphus