Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Свято спорту й краси: у Полтаві стартував чемпіонат України з бодібілдингу

Свято спорту й краси: у Полтаві стартував чемпіонат України з бодибілдингу

У Полтаві триває 30-й ювілейний чемпіонат України з бодибілдингу та фітнесу. Протягом двох днів, 30 та 31 жовтня, атлети з усієї країни змагатимуться за першість у 46 номінаціях.

Традиційно відкриття чемпіонату розпочалося з параду команд-учасниць.

Цьогоріч участь у змаганнях беруть спортсмени з 23-ох областей України. Чоловіки та жінки демонструють красу власного тіла у таких дисциплінах, як бодибілдинг, фітнес, класичний бодібілдинг, фізік та фітнес-бікіні.

За словами Президента федерації бодібілдингу України Ігоря Делієва, чемпіонат є підсумковим і найголовнішим для спортсменів. Щоб виступити на чемпіонаті України, атлети пройшли обласний відбір. Змагання є аматорськими, тому на сцені виступатимуть і бодібілдери-початківці, і професійні спортсмени.

“На чемпіонаті виступають кращі атлети обласних змагань. Для учасників це означає розвиватися, бо вигравши Чемпіонат України, Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу, можна стати Pro-спортсменом”, – прокоментував чемпіон світу Дмитро Горобець.

Варто зауважити, що на чемпіонаті виступить полтавка, чемпіонка України, Європи та світу з бодібілдингу та фітнесу Марина Полапа.

“Коли спортсмен готується до змагань у нього, є певний час, 3-4 місяці, жорстка підготовка. Пізніше він може зробити собі вихідні й трішки розслабитися. Та все ж тим, хто хоче бути постійно в режимі, потрібно підтримувати тіло в тонусі”, – зазначила старший тренер збірної України Оксана Оробець.

Змагання проводять за правилами Національної Федерації бодібілдингу України та міжнародними правилами бодібілдингу IFBB. Оцінюватимуть виступи спортсменів кваліфіковане журі.

Переможців визначать у вагових та ростових категоріях по сумі балів, здобутих у раундах змагань. Спортсменів, які отримають 1, 2, 3 місця у чемпіонаті України, нагородять медалями та дипломами відповідних ступенів Федерації. За 4, 5, 6 місця спортсменам вручать дипломи Федерації відповідних ступенів. Абсолютних переможців нагородять медалями.

Онлайн-трансляцію Чемпіонату України з бодібілдинг та фітнесу можна дивитися на Youtube.

Система Orphus