Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

“Створюємо ліси разом”: на Полтавщині провели тест-драйв та посадили дерева

“Створюємо ліси разом”: на Полтавщині провели тест-драйв та посадили дерева

На території Лютенської територіальної громади Миргородського району відбувся захід “Створюємо ліси разом з JIMNY DAY”.

Захід відбувся завдяки підтримці начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутата обласної ради Івана Гришка та депутата облради Олексія Матюшенка, які активно підтримали ідею проведення тест-драйву автомобілів “Suzuki” та посадити ліс.

Організували такий неординарний проєкт лісівники ДП “Гадяцький лісгосп” та команда команди “Suzuki”.

Близько 250 жителів Полтавської та Сумської областей взяли участь у комбо-проєкті “Створюємо ліси разом з JIMNY DAY”. Протягом дня всі охочі мали змогу випробувати прохідність позашляховиків, здійснивши 130 тест-драйвів, та посадити свої дерева, тим самим долучитися до акції “Створюємо ліси разом” у рамках програми Президента України «Зелена країна». На ділянці у 3,3 га висаджували сосну звичайну та березу. Інструктаж із висаджування сіянців провів начальник управління Іван Гришко та лісівники ДП “Гадяцький лісгосп”, які допомагали учасникам акції правильно садити ліс.

“Дуже приємно, що до заходу приєдналася така кількість людей, які вирішили не тільки протестувати позашляховики по бездоріжжю, а й всі разом посадили новий ліс. За кілька годин учасники заліснили площу у 3,3 га. Дякую всім організатором за чудово проведений захід та внесок кожного у збільшення лісистості області, а Лютенській громаді – за надану землю під заліснення, де навесні ми продовжимо садити новий ліс, – зазначив начальник управління Іван Гришко.

Крім того, на всіх учасників заходу чекали приємні сюрпризи: веселі конкурси та тематичні призи, а також до Дня українського козацтва, який відзначали напередодні, місцеві жителі приготували 100 л справжнього гадяцького козацького кулішу, яким частували всіх присутніх.

Загалом, на 18 жовтня на Полтавщині уже заліснено понад 70 га лісу, де висаджено майже 420 тисяч майбутніх дерев. Лісівники Полтавщини запрошують усіх охочих приєднатися до створення лісів на Полтавщині та зробити свій внесок в озеленення рідного краю.

Система Orphus