Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стрільба з пневматичної зброї та метання гранат: у Полтавській громаді провели урок “Захист України”

Стрільба з пневматичної зброї та метання гранат: у Полтавській громаді провели урок “Захист України”

Напередодні осінніх канікул у Полтавській громаді провели відкритий урок з предмету “Захист Украни” на базі Супрунівського навчально-виховного комплексу. На території зібралися близько ста учнів 11-х класів із Абазівки, Семянівки, Пальчиківки, Тахтаулового, Гожулів та Супрунівки.

Як повідомили у Полтавському обласному ТЦК та СП, вже традиційно учні під керівництвом представників ГО «Вороскол», ГО «Юний десантник» і Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП збирали і розбирали навчальну зброю, стріляли з пневматичної зброї, навчалися поводженню зі зброєю, метанню гранат, тактичній медицині, а представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповіли про переваги навчання у вищих військових навчальних закладах та проходження військової служби за контрактом.

“Заходи подібного формату періодично проводяться в Полтавській області за ініціативи, сприяння та активної участі ГО «Вороскол», виконуючої обов’язки директора Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання Наталії Порубай, депутата Полтавської обласної ради Сергія Бульбахи і керівництва Полтавського обласного ЦТК та СП, адже кожен старшокласник Полтавщини має право отримати первинні військові навички. Тому що захист Батьківщини це не лише конституційний обов’язок громадянина України, а й потребує знань і умінь”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Сергій Бульбаха

Система Orphus