Спортсмени Шишацької громади змагалися за першість у чемпіонаті Полтавщини з гирьового спорту

У Карлівці відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області з гирьового спорту. Між собою змагалися територіальні громади й спортивні клуби в таких дисциплінах, як поштовх довгим циклом, ривок за 12 хвилин по регламенту в часі. Загалом у чемпіонаті з гирьового спорту взяли участь 105 спортсменів.

Від Шишацької ДЮСШ у змаганнях серед юнаків взяли участь Ярослав Маловічко та Роман Яковишен. Про це повідомляють на сайті Шишацької громади.

Ярослав Маловічко посів І місце у ваговій категорії до 68 кілограмів. Роман Яковишен II місце, у вазі до 63 кілограмів.

Кращий особистий результат показав Максим Спиця. Хлопець посів IV місце у ваговій категорії до 58 кілограмів.

Ярослав Величко виборов III місце у ваговій категорії до 73 кілограмів.

У загальному результаті Шишацька команда посіла VI місце.