Ви тут:
Суспільство Україна 

Спочатку теорія та іспит, потім – практичне керування: в Україні змінили порядок підготовки водіїв

Спочатку теорія та іспит, потім – практичне керування: в Україні змінили порядок підготовки водіїв

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів”, яку Уряд прийняв 6 жовтня, в Україні змінюється порядок підготовки водіїв у навчальних закладах.

Майбутнім водіям необхідно буде спочатку пройти повний курс теоретичної підготовки та успішно скласти в автошколі відповідний іспит, а лише потім їх допустять до навчання з практичного керування, повідомляють в Головному сервісному центрі МВС.

У Постанові встановлена мінімальна кількість навчальних годин для підготовки водіїв, при цьому навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових годин для підготовки.

Також оптимізовано загальний час підготовки водіїв за усіма категоріями. До прикладу, за категорією В зменшено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінений — 40 годин.

Оновлені теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв. Зокрема, додано самостійний розділ “Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)”, актуалізований зміст тематичних програм, уведені теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.          

 

Система Orphus