Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Співпраця влади і бізнесу: Миргород відвідала делегація з Новоград-Волинської громади

Співпраця влади і бізнесу: Миргород відвідала делегація з Новоград-Волинської громади

Миргород відвідала делегація з Новоград-Волинської територіальної громади. Представники міста-побратима знайомилися з місцевим підприємництвом, обговорили програми по розвитку бізнесу в громадах.

Як повідомили у Миргородській міській раді, зустріч відбулася у рамках проєкту GIZ “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії Ковід-19”.

Знайомство з містом гості почали у краєзнавчому музеї, де співробітники закладу розповіли про минуле і сьогодення Миргорода та міської громади, про видатних діячів та сучасні методи роботи музейників. Після екскурсії гості передали до фондів музею подарунки від Новоград-Волинської громади.

Заступник міського голови Наталія Молочко розповіла про основні напрямки співпраці влади і громади, про програми підтримки та проєктну діяльність за участю представників бізнесу. Потім делегати відвідали асфальтобетонний завод, побачили велоконцепцію громади в дії, ознайомилися з діяльністю ремісничого коворкінгу та побували на майстер-класі з виготовлення кераміки. 

У Центрі підтримки бізнесу під час спілкування представники влади та бізнесу обговорили актуальні питання підприємницької діяльності, розповідають про соціальні проєкти та сучасні тенденції для успішного ведення бізнесу. Ознайомилися з роботою низки місцевих підприємств. А ще побували на конефермі у Дібрівці та відвідали козину ферму родини Блонських, що у селі Вовнянка.

За словами заступника Новоград-Волинського міського голови Ірини Гудзь, зустрічі представників влади і бізнесу – це активний діалог, під час якого діляться успішними практиками, розповідають, як виживають в умовах пандемії. Цікавою темою для обговорення є питання місцевих програм по розвитку та підтримки бізнесу та перспективи їх актуалізації в умовах сьогодення.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus