Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

“Школа супергероїв”: у регіонах при дитячих лікарнях створять освітні центри

“Школа супергероїв”: у регіонах при дитячих лікарнях створять освітні центри

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення державної установи “Школа супергероїв”, де навчатимуть дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Передбачено, що при великих дитячих лікарнях в усіх областях України будуть створені освітні центри. Там зможуть навчатись діти, які мають онкологічні захворювання, СНІД, потребують постійного гемодіалізу, чекають на операції, перебувають в опікових центрах та психіатричних лікарнях, перебувають у лікарнях через COVID-19, отримують реабілітаційну допомогу, повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Навчатимуть дітей мотивовані педагогами зі спеціальною підготовкою та відповідною заробітною платою для роботи саме з такою категорією вихованців та учнів. Освітні послуги надаватимуться безкоштовно. Для забезпечення якісною освітою передбачено створення в “Школі супергероїв” навчально-методичного центру, який забезпечить розробку методик та впровадження сучасного світового досвіду. 

“Школа супергероїв” має забезпечити впровадження нової моделі надання освітніх послуг дітям, що перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я, що відповідатиме світовим стандартам та враховуватиме міжнародний досвід такої роботи.

ФОТО: Охматдит

Система Orphus