Ви тут:
Суспільство Україна 

Ще три країни ЄС найближчим часом підпишуть з Україною декларації щодо європейської перспективи, – Зеленський

Ще три країни ЄС найближчим часом підпишуть з Україною декларації щодо європейської перспективи, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський анонсував, що незабаром збільшиться кількість держав – членів Європейського Союзу, які письмово на двосторонньому рівні підтримають європейську перспективу України.

Про це повідомили в Офісі Президента.

“Ми почали в цьому році готувати двосторонні декларації з країнами ЄС про підтримку європейської перспективи України. Коли Україна й країни Євросоюзу вирішать, що Україна може бути членом ЄС, то та чи інша країна, з якою ми підписуємо цю декларацію, точно проголосує за нас”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу ICTV у межах програми “Свобода слова”.

Глава держави нагадав, що вже чотири країни – члени Європейського Союзу підписали такі декларації, ще три документи будуть підписані найближчим часом.

“Тобто, вже буде сім країн з 27. Крок за кроком ми це зробимо. Я дуже цього хочу, тому рухатимемося вперед”, – наголосив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і Президент Європейської ради Шарль Мішель підтримують нашу країну та відзначають прогрес у здійсненні реформ, про що йшлося, зокрема, у Спільній заяві за підсумками 23-го Саміту Україна – Європейський Союз.

“Але ми розуміємо, що членство України в Європейському Союзі має бути підтримано 27 державами – членами ЄС”, – додав Глава держави.

Президент України зауважив, що є країни, з якими потрібно буде більше працювати щодо цього питання. Тому триває відповідна робота й спілкування окремо з кожною державою.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наголосив, що в Україні достатньо газу, щоб забезпечити споживачів за стабільною ціною.

Система Orphus