Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ затримала трьох грабіжників банків, які використовували документи загиблих бійців АТО/ООС

СБУ затримала трьох грабіжників банків, які використовували документи загиблих бійців АТО/ООС

СБУ затримала членів злочинного угруповання, яке майже 5 років переховувалося від правоохоронців.

Під час спецоперації затримали трьох осіб, котрі в 2016 році здійснили серію нападів на філіали банківських установ та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі, повідомили на фейсбук-сторінці СБУ.

“Весь цей час вони переховувалися від слідства та здійснювали тяжкі злочини майнового характеру. Зокрема, заволодіння транспортними засобами та іншим майном. Наразі ці порушення розслідуються органами Нацполіції”, – йдеться у повідомленні.

Затримані зловмисники переховувалися на базі у Донецькій області.

“Цей об’єкт має особливу систему захисту та цілодобове відеоспостереження. Щоб забезпечити пересування зловмисників поза межами бази, вони використовували документи загиблих бійців та військовослужбовців, які звільнилися зі служби. Дане злочинне угруповання постійно мало при собі бойову вогнепальну зброю, ручні гранати та в будь-який момент було готове вчинити збройний опір правоохоронцям”, – зазначили в СБУ.

Загалом злочинне угруповання складалося з семи осіб. Двоє із них загинули від отриманих поранень ще у 2016 році, коли чинили збройний опір правоохоронцям, а ще двоє – були затримані раніше та перебувають під запобіжним заходом.

Наразі трьом затриманим обирається міра запобіжного заходу та проводяться дії, щоб притягнути до відповідальності усіх осіб, причетних до їх протиправної діяльності.

Фото: СБУ

Система Orphus