Ви тут:
Суспільство Україна 

Розпочалась інформаційна атака на кампанію вакцинації в Україні, – Михайло Радуцький

Розпочалась інформаційна атака на кампанію вакцинації в Україні, – Михайло Радуцький

Сьогодні зранку у низці телеграм-каналів та деяких ЗМІ розпочалась активна інформаційна атака на вакцинальну кампанію в Україні.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький

За його словами, розповсюджуються начебто результати дослідження відомої установи – Університету Джона Хопкінса. Головний меседж статті – що під час піку епідемії не можна вакцинуватись. Адже вакцина хоча і знижує кількість важких випадків, значно збільшує кількість хворих. Наводяться абсурдні факти. Наприклад, що «вакциновані люди несуть у ніздрях 251-кратне навантаження вірусів COVID-19 у порівнянні з тими, хто від щеплення відмовився». Або «навіть Pfizer визнав, що вакцина компанії на 300% збільшує ймовірність зараження коронавірусом».

Він зазначив, що для того, щоб переконатися, що це нісенітниці, достатньо просто перевірити справжність цього дослідження. На сайті відомих авторитетних видань та науково-дослідницьких установ його немає. Воно розміщене на маловідомих «помийних» англомовних сайтах. А так звані експерти, наведені у тексті, скоріш за все, вигадані.

“Це типовий зразок фейку, який створили піар-технологи. Це не допис звичайного «антивакцинатора» у соцмережах, а спланований та технологічний інформаційний вкид. В Україні це «дослідження» розповсюджують топові проросійські телеграм-канали. До речі, російські ЗМІ також активно інформують про «дослідження Університету Джона Хопкінса». Закликаю ЗМІ не публікувати цей фейк. Українцям рекомендую перевіряти першоджерела нових публікацій про «дослідження». Вважаю, що правоохоронцям слід вивчити цю історію – намагання зірвати вакцинацію в умовах, коли щоденно від «ковіду» гине 500 українців, це диверсія проти національної безпеки країни”, – наголосив Радуцький.

Система Orphus